Handelstarieven

china varkensvlees

Analyse Vlees & Eiwit

Vleessector in VS verliest deels toegang tot China

Duizenden faciliteiten in de vleessector hebben hun toegang tot de Chinese markt zien verwelken. Vijf jaar geleden kregen deze bedrijven onder het zogenoemde Phase one-handelsverdrag tussen de Verenigde Staten en China uit 2020 toegang tot de markt van het Aziatische land. Nu de termijn van dat verdrag afloopt, blijkt dat verlenging voor deze bedrijven uitblijft.
Maandag 14:30 uur
containerschip CMA CGM

Analyse Logistiek

'Constant aanpassen aan heffingen lastig'

Niemand weer waar hij aan toe is met de importheffingen die Trump invoert en weer pauzeert al naar gelang of een land over de brug komt met iets waarbij de VS in ogen van de president garen spint. Voor vervoerder is er eigenlijk bijna niet meer op te anticiperen.
14 Maart 2025
WitteHuis

Nieuws Ondernemen

Trump houdt ook in Witte Huis tariefdreiging in stand

Wie dacht dat het wel zou overwaaien met de tariefdreigingen van Trump, komt van een koude kermis thuis. Hoewel de kersverse president zijn belofte om op zijn eerste dag in het Witte Huis meteen hoge handelstarieven in te voeren niet heeft waargemaakt, gaat hij wel door met het dreigen daarmee.
21 Januari 2025

Bel met onze klantenservice 0320 - 343 368

of mail naar support@foodbusiness.nl

wilt u ons volgen?

Ontvang onze gratis Nieuwsbrief

Elke dag actuele marktinformatie in uw inbox

Aanmelden