Shutterstock

Nieuws Bedrijven

Zweedse Lantmännen neemt Boboli Benelux over

Gisteren 16:30 uur - Linda van Eekeres

De grote bakkerijgroep Lantmännen Unibake, onderdeel van de Zweedse landbouwcoöperatie Lantmännen, heeft Boboli Benelux BV overgenomen en krijgt daarmee voor het eerst een bakkerij in Nederland. Tegelijkertijd verstevigt het bedrijf zijn positie in het hartige segment.

Lees Foodbusiness 14 dagen gratis

Maak gratis én vrijblijvend 14 dagen kennis
met onze marktinformatie

Onbeperkt alles lezen?

Kies het abonnement dat het beste bij u past

  • Toegang tot alle Premium marktinformatie
  • Technische Analyse van grondstoffen en valuta
  • Inzicht in actuele prijzen en noteringen
Voordeligste keuze
Heeft u een tip, suggestie of opmerking naar aanleiding van dit artikel? Laat het ons weten

Boboli Benelux heeft een bakkerij in Bunschoten die gespecialiseerd is in hartige producten, zoals focaccia's, pizza's en pizzabodems. Het bedrijf heeft circa 200 medewerkers en rapporteerde over 2024 een netto-omzet van rond de €50 miljoen. 

Volgens Carsten Thomsen, president van Lantmännen Unibake, is de overname van Boboli Benelux 'een belangrijke stap voorwaarts in de uitbreiding van ons portfolio en de versterking van onze positie in de snelgroeiende Europese bake-offmarkt'.  

Bel met onze klantenservice 0320 - 343 368

of mail naar support@foodbusiness.nl

wilt u ons volgen?

Ontvang onze gratis Nieuwsbrief

Elke dag actuele marktinformatie in uw inbox

Aanmelden