Westfort breidt zijn activiteiten uit met de productie van voorverpakt varkens- en rundvlees. Om een groter volume te kunnen verwerken, wordt een bestaande faciliteit in Oudewater gerenoveerd en van nieuwe techniek voorzien.
De nieuwe business unit in Oudewater wordt uitgerust met gemoderniseerde verpakkingslijnen. Dit stelt het bedrijf naar eigen zeggen in staat om sneller en flexibeler in te spelen op de vraag vanuit de retail. De locatie moet in 2024 operationeel zijn en biedt werk aan ongeveer 60 medewerkers, zo schrijft het bedrijf in een persbericht.
Westfort geeft aan trotst te zijn op de snelle groei. Het bedrijf opende vorig jaar al een nieuwe slacht- en verwerkingslocatie in IJsselstein. "Het vervult me met trots dat we, precies 10 jaar na de oprichting van Westfort in 2013, deze cruciale investering doen", zo vertelt Egbert Kruiswijk Directeur van Westfort Vleesproducten.
© DCA Market Intelligence. Op deze marktinformatie berust auteursrecht. Het is niet toegestaan de inhoud te vermenigvuldigen, distribueren, verspreiden of tegen vergoeding beschikbaar te stellen aan derden, in welke vorm dan ook, zonder de uitdrukkelijke, schriftelijke, toestemming van DCA Market Intelligence.