De business unit Pork van Vion heeft een nieuwe COO. Vanaf 1 september 2022 bekleedt Leon Cypers (43) de bestuursfunctie. Cuypers werkt sinds 2015 in verschillende leidinggevende functies bij het bedrijf.
Daarvoor werkte Cuypers onder meer in algemeen management, productie, toeleveringsketen en procesoptimalisatie bij bedrijven als AkzoNobel, Bolletje, DFE Pharma en VolkerWessels. "Zijn huidige rol als director Business Development voor onze business unit Pork maakt hem tot een uitstekende opvolger die de business en de processen goed kent", zegt Ronald Lotgerink, CEO van Vion in een persbericht.
"Ik ben trots op deze nieuwe functie en zie het als een uitdaging", vertelt Kuyper. De nieuwe COO geeft aan zich zeer bewust te zijn van de uitdagingen waarvoor de sector staat. Hij benadrukt het belang om samen een duurzame toekomst te creëren.