Consumenten die boodschappen doen bij supermarktketen Albert Heijn kunnen komende tijd lege kaasschappen blijven zien. Door de leveringsproblemen bij Bakker Logistiek zijn de voorverpakte kazen nog steeds moeilijk beschikbaar. Zowel online als offline ervaart Albert Heijn problemen.
Albert Heijn kampt met lege kaasschappen als gevolg van problemen bij Bakker Logistiek. Door een storing zijn leveringsproblemen ontstaan met voorverpakte kaas (denk aan voorgesneden plakken kaas voor op brood, brie en zakjes geraspte kaas). Met name de klanten die online hun boodschappen doen, worden geraakt door de problemen. Echter, ook in de winkels kan een tekort aan kaas ontstaan.
Gehackt
Volgens Omroep Flevoland heeft het te maken met een hack bij Bakker Logistiek. Hierdoor werkte het automatiseringssysteem van het magazijn niet. Het bedrijf hoopt de gevolgen deze week ongedaan gemaakt te hebben. Hoe snel de schappen bij Albert Heijn weer gevuld zijn, is nog niet duidelijk.
© DCA Market Intelligence. Op deze marktinformatie berust auteursrecht. Het is niet toegestaan de inhoud te vermenigvuldigen, distribueren, verspreiden of tegen vergoeding beschikbaar te stellen aan derden, in welke vorm dan ook, zonder de uitdrukkelijke, schriftelijke, toestemming van DCA Market Intelligence.