Barclays heeft het koersdoel voor Heineken verhoogd van €92,00 naar €93,00, met handhaving van het zogeheten onderwogen advies. Dit bleek donderdag uit een analistenrapport van de Britse bank.
Barclays verwacht dat de resultaten over het tweede kwartaal een voortzetting zijn van de zeer positieve trend in het eerste kwartaal. De bank wees daarbij op eerdere prijsverhogingen in de eindmarkt van de brouwer, die gevolgd worden door een tweede ronde. Verder was het weer rondom Pasen gunstig. Bovendien profiteert Heineken van de heropening van de horeca in met name Azië en Europa.
Barclays raamt de omzet over het eerste halfjaar van 2022 op ruim €13,15 miljard en een bedrijfsresultaat (EBIT) van een kleine €2,1 miljoen. De halfjaarcijfers zijn gepland voor 1 augustus. Het aandeel Heineken noteerde donderdag op een nipt groen Damrak 2,2% hoger op €88,90.
© DCA MultiMedia. Op deze marktinformatie berust auteursrecht. Het is niet toegestaan de inhoud te vermenigvuldigen, distribueren, verspreiden of tegen vergoeding beschikbaar te stellen aan derden, in welke vorm dan ook, zonder de uitdrukkelijke, schriftelijke, toestemming van DCA MultiMedia.